Комуникативни сте, и менаџментски спремни? – „План -б“ Ви нуди соработка: Работите кога сакате, колку сакате!

Спонзорирани линкови

Доколку сметате дека поседувате амбициозност, желба за компромис и комуникативност, а, притоа сте со одлични менаџментски способности, тогаш сте идеални за оваа работа.

Секогаш сте замислувале работа која не бара од Вас постојано да сте на работното место и да сте со лимитирано време за одмор, или не сте задоволни од износот на платата, па, посакувате „да капне“ нешто од страна? – ова е идеално, примамливо и едноставно неодоливо.

Имено, „План б“ Ви нуди можност за заработка на дланка. Ваше е да се запознаете во целост со понудите кои ги нуди тимот на „План б“, и истите да ги пласирате кај сопствениците на ресторани, игротеки, цвеќари и слични јавни објекти, заедно со ценовник за секој пакет поединечно.

Вие практично ќе бидете врската за посредништво помеѓу „План б“ и споменатите објекти, а за тоа ќе добиете парична награда.

Се прашувате колку часа дневно, или колку денови неделно мора да работите? – НЕ, не мора постојано да работите, затоа што Вие, и само Вие одлучувате кога и колку ќе работите, и колку пари ќе заработите од сработеното.

За почеток е потребно да знаете дека „План б“ нуди можност за склоп на цел пакет ангажман за организирање на една свадба, роденден, или каков и да е друг вид на забава. Пакетот вклучува понуда на ресторан, понуда на музичка група и на кетеринг услуга.

Се надеваме дека Ви доловивме богат дел од целиот проект. За повеќе информации исконтактирајте го тимот на „План б“ на нивниот сајт www.planb.mk, на нивната официјална Фејсбук страна, или на телефонскиот број078/288-493. На сајтот на „План б“ можете да се запознаете со принципот на функционирање и со содржината на пакетите.

Сподели на:

Спонзорирани линкови

OСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Селебрити Филм Музика МК Сцена Ноќен живот Интервју
Интервју со Премиер Бенд
Емотивна празнична честитка од ДСУ за рехабилитација и образование ,,Свети Наум Охридски ” Скопје
No Preview
Тест натпис
Лајфстајл Здравје Мода и убавина Wake up Травел Родители и деца Дом и дизајн Кулинарство Спорт
Доколку сакате ова лето цела плажа да „одлепи“ по вас, правете ја оваа вежба!
Писмата до Дедо Мраз
РОТА ВИРУС кај новороденчиња и мали деца, реагирајте веднаш
Љубовни врски Афродизијак Камасутра Машки свет Женски свет Gentleman's Choice Lady's Choice
Заљуби се во некој што повеќе ќе ти ја сака душата отколку телото
Искрен совет до мажите: Како да сакате една девојка?
Прекрасни совети од луѓе кои со години биле сами и на крај пронашле вистинска љубов
Тематски хороскоп Хороскоп
Петте најубави жени според хороскопскиот знак
Зошто треба да се заљубите во една Вага?
Секој хороскопски знак има посебен талент – Дознајте кој е вашиот
Занимливости Мистерии Луд свет Уметност Know How Ретро
Дино Парк во Скопје – Вистинска атракција за сите генерации
Комуникативни сте, и менаџментски спремни? – „План -б“ Ви нуди соработка: Работите кога сакате, колку сакате!
Преслатко: Погледнете како танцува ова девојче
Фото стории Забава ТВ Направи сам Факти и цитати Тестови и квизови Читална
Предновогодишна генералка
Празници се ближат
Гледам премногу маски, но премалку лица….
Наука Интернет Хардвер Софтвер Мобилни Гаџети Gamereport Футурама
Студенти на УГД креираа паметна апликација која може да го спаси и вашиот живот!
Интернетот не e само игра. Кликај безбедно… Вип започнува со едукативна програма за деца за безбедно користење на интернет
InTech X Meets Massive Interactive на 5-ти декември во МКЦ, Скопје
Новитети Fun News Концепти Сајмови Совети
Ford го претстави новиот Focus – Најиновативeн, динамичен и возбудлив Ford досега
Деца измислија „зелен“ начин како да го одржуваат ветробранското стакло чисто
Нова мобилна апликација за возачите на Ford