• 5°C
  Берово
 • 8°C
  Битола
 • 8°C
  Валандово
 • 10°C
  Велес
 • 6°C
  Виница
 • 10°C
  Гевгелија
 • 6°C
  Гостивар
 • 6°C
  Дебар
 • 8°C
  Д. Капија
 • 6°C
  Д. Хисар
 • 7°C
  Делчево
 • 8°C
  Дојран
 • 9°C
  Кавадарци
 • 6°C
  Кичево
 • 8°C
  Кочани
 • 7°C
  Кратово
 • 5°C
  Крушево
 • 6°C
  Кр. Паланка
 • 5°C
  Куманово
 • 10°C
  Неготино
 • 6°C
  М. Каменица
 • 6°C
  М. Брод
 • 7°C
  Охрид
 • 5°C
  Пехчево
 • 6°C
  Прилеп
 • 10°C
  Пробиштип
 • 8°C
  Радовиш
 • 5°C
  Ресен
 • 9°C
  Св. Николе
 • 8°C
  Скопје
 • 6°C
  Струга
 • 8°C
  Струмица
 • 5°C
  Тетово
 • 8°C
  Штип

Пред да заминете на летување, проверете: Каде има најмногу слободни девојки?

Спонзорирани линкови

Доколку се уште размислувате каде на одите на одмор летово, можеби оваа листа ќе ви помогне да се одлучите.

Според статистичките податоци, во овие земји има далеку повеќе слободни девојки отколу мажи.

Украина

Земјата на Мила Кунис е позната по убавите девојки. Со оглед на тоа дека има повеќе мажи, тие можаат слободно да бираат.

Естонија

Во оваа земја владеат русокоси девојки со небесни сини очи. Треба нешто повеќе да ви кажеме?

Грузија

И во оваа земја има голем број на слободни девојки. Тие важат за атрактивни, но и срамежливи девојки. Затоа дајте им малку време да ве запознаат подобро и да се опуштат во ваше друштво.

Порторико

Жешките девојки од Порторико ќе направат летото да ви биде уште пожешко. Тие важат за отворени и дружељубиви, но се повеќе бројни за разлика од мажите, поради што не им е баш лесно да си најдат партнер.

Белорусија

Овие девојки се секси, но немаат баш многу избор, затоа што ги има повеќе за разлика од мажите.

Литванија

Мала земја, со богата историја и традиција, а за жените се зборува дека се дами со надпросечна убавина.

Босна

На листата на слободни девојки се и Босанките, кои важат за многу духовити и убави. Тие што веќе биле во Босна, можат истото да ви го потврдат.

Хрватска

Девојките од оваа земја се навистина шармантни, а многу мажи од други земји често паѓаат на нивнот шарм.

Па, што уште чекате?

Сподели на:

Спонзорирани линкови

OСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Селебрити Филм Музика МК Сцена Ноќен живот Интервју
Баскерфест 2018 збогатен со многу нови забавни содржини
Танцот во “Тишина” со гласна порака против семејното насилство
Таа е најубавата Србинка: Заводливата манекенка се соблече и ги покажа своите атрибути!
Лајфстајл Здравје Мода и убавина Wake up Травел Родители и деца Дом и дизајн Кулинарство Спорт
Нова група, нова надеж, една цел – да се купи насмевка онаму каде што е најпотребно
Што му прави 10 дена одмор на море на вашето тело?
Здрави навики кои ќе ви помогнат брзо да се ослободите од вишокот килограми
Љубовни врски Афродизијак Камасутра Машки свет Женски свет Gentleman's Choice Lady's Choice
Заљуби се во некој што повеќе ќе ти ја сака душата отколку телото
Искрен совет до мажите: Како да сакате една девојка?
Прекрасни совети од луѓе кои со години биле сами и на крај пронашле вистинска љубов
Тематски хороскоп Хороскоп
Петте најубави жени според хороскопскиот знак
Зошто треба да се заљубите во една Вага?
Секој хороскопски знак има посебен талент – Дознајте кој е вашиот
Занимливости Мистерии Луд свет Уметност Know How Ретро
СКОПСКО Нефилтрирано – новина од Пивара Скопје за пивските сладокусци
15 чудни работи за нас кои се нормални во Америка
Голем предновогодишен хуманитарен базар со Бимилк во Веро Центар
Фото стории Забава ТВ Направи сам Факти и цитати Тестови и квизови Читална
Лемурите од скопската Зоолошка градина прогнозираа победник на Светското првенство
Што ги прави и возрасните деца?
Ивце Пивце и децата од емисијата „Горе-долу“ во потрага по вистинските деца
Наука Интернет Хардвер Софтвер Мобилни Гаџети Gamereport Футурама
Студенти на УГД креираа паметна апликација која може да го спаси и вашиот живот!
Интернетот не e само игра. Кликај безбедно… Вип започнува со едукативна програма за деца за безбедно користење на интернет
InTech X Meets Massive Interactive на 5-ти декември во МКЦ, Скопје
Новитети Fun News Концепти Сајмови Совети
Ford го претстави новиот Focus – Најиновативeн, динамичен и возбудлив Ford досега
Деца измислија „зелен“ начин како да го одржуваат ветробранското стакло чисто
Нова мобилна апликација за возачите на Ford