Овие секси звуци го појачуваат задоволството

Спонзорирани линкови

Спрема најновото лугето кои испуштаа звуци во текот на акцијата имаат многу подобро сексуално искуство од оние кои се сексуално неми.Место да ги наведувате да читаат помегу редови кажете им отворено и јасно што ви одговара а што не.

Шепотење на желба
Комуникацијата во кревет е прав одраз на врската.Доколку кога ручате имате потешкотии да разговарате за проблемите кој ве мачи тогаш веројатно нема ни да му се отворите во кревет затоа верувајте вашиот партнер не е тој пред кого треба да се криете и стегате.

Тивки воздишки
Дури и најтивкиот звук е подобар од тишината.Затоа што тоа е врска или комуникација која ке ве поврзе со партнерот во кревет.Во зависност од вашето стенкање дадете му до знаење што ви се допага а што не.

Крик на задоволство
Можеби го погодил она совршено место а потоа преминла на нешто потполно незамисливо.За да би го довеле на правиот пат дадете му до знаење со крик да се врати на она што го правел затоа што тоа ви годи.

Весело ржење
Кога чувствувате дека сте близу до оргазам дадете му до знаење па испуштајте звуци така полесно ке се опуштите кога е тоа најпотребно а него ке го возбудите.А епилогот е обострано уживање.

Големото финале
Доколку во кревет не сте баш некој вокален тип тогаш ке му отежнете на вашиот партнер да дознае дали е постигнал оргазам.Затоа имајте на ум дека било каков звук да испуштите е подобро од самата тишина.

Сподели на:

Спонзорирани линкови

OСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Селебрити Филм Музика МК Сцена Ноќен живот Интервју
Интервју со Премиер Бенд
Емотивна празнична честитка од ДСУ за рехабилитација и образование ,,Свети Наум Охридски ” Скопје
No Preview
Тест натпис
Лајфстајл Здравје Мода и убавина Wake up Травел Родители и деца Дом и дизајн Кулинарство Спорт
Доколку сакате ова лето цела плажа да „одлепи“ по вас, правете ја оваа вежба!
Писмата до Дедо Мраз
РОТА ВИРУС кај новороденчиња и мали деца, реагирајте веднаш
Љубовни врски Афродизијак Камасутра Машки свет Женски свет Gentleman's Choice Lady's Choice
Заљуби се во некој што повеќе ќе ти ја сака душата отколку телото
Искрен совет до мажите: Како да сакате една девојка?
Прекрасни совети од луѓе кои со години биле сами и на крај пронашле вистинска љубов
Тематски хороскоп Хороскоп
Петте најубави жени според хороскопскиот знак
Зошто треба да се заљубите во една Вага?
Секој хороскопски знак има посебен талент – Дознајте кој е вашиот
Занимливости Мистерии Луд свет Уметност Know How Ретро
Дино Парк во Скопје – Вистинска атракција за сите генерации
Комуникативни сте, и менаџментски спремни? – „План -б“ Ви нуди соработка: Работите кога сакате, колку сакате!
Преслатко: Погледнете како танцува ова девојче
Фото стории Забава ТВ Направи сам Факти и цитати Тестови и квизови Читална
Предновогодишна генералка
Празници се ближат
Гледам премногу маски, но премалку лица….
Наука Интернет Хардвер Софтвер Мобилни Гаџети Gamereport Футурама
Студенти на УГД креираа паметна апликација која може да го спаси и вашиот живот!
Интернетот не e само игра. Кликај безбедно… Вип започнува со едукативна програма за деца за безбедно користење на интернет
InTech X Meets Massive Interactive на 5-ти декември во МКЦ, Скопје
Новитети Fun News Концепти Сајмови Совети
Ford го претстави новиот Focus – Најиновативeн, динамичен и возбудлив Ford досега
Деца измислија „зелен“ начин како да го одржуваат ветробранското стакло чисто
Нова мобилна апликација за возачите на Ford