• 2°C
  Берово
 • 5°C
  Битола
 • 1°C
  Валандово
 • 2°C
  Велес
 • 0°C
  Виница
 • 3°C
  Гевгелија
 • 0°C
  Гостивар
 • 1°C
  Дебар
 • 2°C
  Д. Капија
 • 2°C
  Д. Хисар
 • 0°C
  Делчево
 • 2°C
  Дојран
 • 3°C
  Кавадарци
 • 0°C
  Кичево
 • 0°C
  Кочани
 • 0°C
  Кратово
 • -1°C
  Крушево
 • 1°C
  Кр. Паланка
 • 0°C
  Куманово
 • 2°C
  Неготино
 • 0°C
  М. Каменица
 • -1°C
  М. Брод
 • 3°C
  Охрид
 • 2°C
  Пехчево
 • 2°C
  Прилеп
 • 3°C
  Пробиштип
 • 4°C
  Радовиш
 • 1°C
  Ресен
 • 3°C
  Св. Николе
 • 2°C
  Скопје
 • 2°C
  Струга
 • 2°C
  Струмица
 • 3°C
  Тетово
 • 3°C
  Штип

5 секси потези за да го излудите секој маж

Спонзорирани линкови

Доста беше тој да го диктира темпото во креветот, овој пат вие преземете ја контролата.

Еве ги топ 5-те движења за топ задоволство:

ТОЈ СО ЗАБРАНА ЗА ДВИЖЕЊЕ, ВИЕ ВО АКЦИЈА

Пречекорете го и удобно сместете се врз него. Преземете ја контролата, тој да не смее да мрдне, а вие да ја контролирате ситуацијата.

Со стегање и опуштање на вагиналните мускули, како и со динамични движења на колковите доведете го врвно задоволство. Забраната за допири ќе ја зачини ситуацијата, а сликата вие гола во акција ќе му остане уште долго во паметење.

ЛИЗГАЈТЕ СЕ ПО НЕГО СО СВРТЕН ГРБ

Легнете врз него свртена со грбот и полека лизгајте се по него подигнувајќи се и спуштајќи се во ритамот кој вам најмногу ви одговара.

Додека тој опуштено ужива, започнете да нишате со колковите, што страшно ќе го возбуди, а кога ќе се приближи кон крајот раширете го нозете и седнете врз него до крај.

СТАВЕТЕ ГО ЗАДНИКОТ ВО АКЦИЈА

Легнете на креветот со нозете кренати и потпрени на неговите гради, додека тој клечи пред вас. Нека пенетрира длабоко во вас, а вие полека дигајте се на рацете и со движења на задникот горе-долу доведете го до врвот.

СО ПОМОШ НА ПРСТИТЕ ДАДЕТЕ МУ УПАТСТВО

Фатете му ја раката и додека се уште сте облечени ставете ја во вашите панталони притоа јасно покажувајќи му дека вие ќе му ги контролирате движењата на прстите.

Полека тријте си ги стратешките места со неговата дланка и неговиот прст ставете го на местото на Г-точката, нека ја почувствува, а вие контролирајте ја брзината на неговите движења. Вака ќе ги научи клучните точки во вашата вагина.

РЕВОЛУЦИОНЕРНА КУЧЕШКА ПОЗА

Тој нека биде потпрен на ѕидот, а вие стојте исправена. Земете ги во рака неговите тестиси и полека милувајте ги.

После тоа со газот лизгајте по неговите колкови и бутини. Навалете се со главата до подот, додека тој полека влегува во вас.

Сподели на:

Спонзорирани линкови

OСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Селебрити Филм Музика МК Сцена Ноќен живот Интервју
Баскерфест 2018 збогатен со многу нови забавни содржини
Танцот во “Тишина” со гласна порака против семејното насилство
Таа е најубавата Србинка: Заводливата манекенка се соблече и ги покажа своите атрибути!
Лајфстајл Здравје Мода и убавина Wake up Травел Родители и деца Дом и дизајн Кулинарство Спорт
Нова група, нова надеж, една цел – да се купи насмевка онаму каде што е најпотребно
Што му прави 10 дена одмор на море на вашето тело?
Здрави навики кои ќе ви помогнат брзо да се ослободите од вишокот килограми
Љубовни врски Афродизијак Камасутра Машки свет Женски свет Gentleman's Choice Lady's Choice
Заљуби се во некој што повеќе ќе ти ја сака душата отколку телото
Искрен совет до мажите: Како да сакате една девојка?
Прекрасни совети од луѓе кои со години биле сами и на крај пронашле вистинска љубов
Тематски хороскоп Хороскоп
Петте најубави жени според хороскопскиот знак
Зошто треба да се заљубите во една Вага?
Секој хороскопски знак има посебен талент – Дознајте кој е вашиот
Занимливости Мистерии Луд свет Уметност Know How Ретро
СКОПСКО Нефилтрирано – новина од Пивара Скопје за пивските сладокусци
15 чудни работи за нас кои се нормални во Америка
Голем предновогодишен хуманитарен базар со Бимилк во Веро Центар
Фото стории Забава ТВ Направи сам Факти и цитати Тестови и квизови Читална
Лемурите од скопската Зоолошка градина прогнозираа победник на Светското првенство
Што ги прави и возрасните деца?
Ивце Пивце и децата од емисијата „Горе-долу“ во потрага по вистинските деца
Наука Интернет Хардвер Софтвер Мобилни Гаџети Gamereport Футурама
Студенти на УГД креираа паметна апликација која може да го спаси и вашиот живот!
Интернетот не e само игра. Кликај безбедно… Вип започнува со едукативна програма за деца за безбедно користење на интернет
InTech X Meets Massive Interactive на 5-ти декември во МКЦ, Скопје
Новитети Fun News Концепти Сајмови Совети
Ford го претстави новиот Focus – Најиновативeн, динамичен и возбудлив Ford досега
Деца измислија „зелен“ начин како да го одржуваат ветробранското стакло чисто
Нова мобилна апликација за возачите на Ford